ÇİÇEK BALI 460 GR

  • 260,00TL
  • KDV Hariç: 260,00TL

Çiçek ballarımız açık renkli hafif kıvamlı bir tada sahiptir.Çevresel kirlerden uzak Ege Bölgesindeki yaylalarda yetişen çiçeklerden toplanan ballarımızda herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Potansiyel antibakteriyel ve antioksidan olarak yüzyıllardan beri kullanıla gelmiştir.Toplanan ballar peteklerinden aynı özen ve titizlikle süzülerek satışa hazır hale getirilir.Cam kavanozla..

Etiketler: ÇİÇEK BALI 460 GR, DOÜ-89, Bal ve Arı Ürünleri, turşu, pancar tursusu, lahana tursusu, kornişon tursu, hünnap, pekmez, turşu, kuşburnu, bal, ıhlamur, reçel, kozalak pekmezi, üzüm pekmezi, erişte, tarhana

Çiçek ballarımız açık renkli hafif kıvamlı bir tada sahiptir.Çevresel kirlerden uzak Ege Bölgesindeki yaylalarda yetişen çiçeklerden toplanan ballarımızda herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Potansiyel antibakteriyel ve antioksidan olarak yüzyıllardan beri kullanıla gelmiştir.Toplanan ballar peteklerinden aynı özen ve titizlikle süzülerek satışa hazır hale getirilir.Cam kavanozlarda hijyenik bir şekilde sorunsuzca adresinize kargo yapılmaktadır.1 Kalite bir üründür.
AFİYET OLSUN 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.