ÇİÇEK BALI 850 G

  • 380,00TL
  • KDV Hariç: 380,00TL

 Çiçek ballarımız açık renkli hafif kıvamlı bir tada sahiptir.Çevresel kirlerden uzak Ege Bölgesindeki yaylalarda yetişen çiçeklerden toplanan ballarımızda herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Potansiyel antibakteriyel ve antioksidan olarak yüzyıllardan beri kullanıla gelmiştir.Toplanan ballar peteklerinden aynı özen ve titizlikle süzülerek satışa hazır hale getirilir.Cam kav..

Etiketler: ÇİÇEK BALI 850 G, DOÜ-41, Bal ve Arı Ürünleri, hazır tatlılar, bal, çam balı, çiçek balı, kahvaltılık, reçel, pekmez, salça, tahin,

 Çiçek ballarımız açık renkli hafif kıvamlı bir tada sahiptir.Çevresel kirlerden uzak Ege Bölgesindeki yaylalarda yetişen çiçeklerden toplanan ballarımızda herhangi bir katkı ve koruyucu madde bulunmamaktadır. Potansiyel antibakteriyel ve antioksidan olarak yüzyıllardan beri kullanıla gelmiştir.Toplanan ballar peteklerinden aynı özen ve titizlikle süzülerek satışa hazır hale getirilir.Cam kavanozlarda hijyenik bir şekilde sorunsuzca adresinize kargo yapılmaktadır.1 Kalite bir üründür.
AFİYET OLSUN 
 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.