Şartlar ve Koşullar

                 EGE COŞAR’da dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz havale-eft ile ve dilerseniz kapıda nakit – kredi kartıyla çok kolay sipariş oluşturup alışveriş yapabilirsiniz.

Seçtiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra sepet ödeme kısmına tıklayıp ödeme seçeneklerini seçip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde tutulmamaktadır. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler BDDK lisanslı ve dünya Standartlarındaki PCI-DSS güvenlik sertifikasına sahip İyzico E-Ticaret sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir. Sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası ekranında bilgilendirileceksiniz. Havale - eft  ödeme  yapacaksanız banka hesap numaralarımız bölümünde bulunan hesap bilgilerimizi kullanabilirsiniz.  

Ödemeniz hesabımıza geçtiğinde siparişiniz işleme alınacaktır.

Verilen siparişler ortalama 1 ila 5 gün içerisinde hazırlanıp kargoya verilmektedir. Bazı olağan dışı durumlarda bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

          Tüm siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz ARAS  ile gönderilemektedir. Sipariş aşamasında belirttiğiniz adreste, herhangi bir hata gerçekleştiğinde yada kargo teslimatı yapılamadığı durumlarda   siparişiniz ile ilgili sizlerle iletişime geçilmektedir. Teslimatın zamanında ve sorunsuz olarak gerçekleşmesi konusuda siz müşterilerimize karşı sorumluluğumuz bulunmaktadır.

EGE COŞAR olarak güvenliğe ve müşteri memnuniyetine azami derecede önem veriyoruz. Siparişleriniz her yönden güvence altındadır. Güvenle sistemimizden sipariş oluşturabilirsiniz 

           Tüm ürünlerimiz tarafına özel olarak ambalajlanıp gönderilmektedir. Sizlere doğa tadında ve saflığında ürünler sunmak gibi bir misyonumuz vardır. İade gelen ürünler öncelikle EGE COŞAR kalite kontrol ekibi tarafından incelenir ve şartlar uygunsa iade işlemi başlatılır. 10 iş günü içinde iade ettiğiniz ürünün ücreti tarafınıza iade edilmektedir.İade ettiğiniz ürünün iadesi kontrol ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra iade ödemeniz için sizinle irtibata geçilecektir.