291-320 (Süper) Orta boy 5 KG Siyah Yağlı Sele Yanında 1 Kg Edremit Yeşil Kırma Zeytin

  • 933,00TL
  • KDV Hariç: 933,00TL

Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çe..

Etiketler: 291-320 (Süper) Orta boy 5 KG Siyah Yağlı Sele Yanında 1 Kg Edremit Yeşil Kırma Zeytin, GYS-45, siyah zeytin, zeytin, siyah zeytin, zeytinyağı, kuru sele, natural sızma, soğuk sızma,

Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.


Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli oluşudur.Yerken zeytinin çekirdeğinden kolayca ayrılması ve kişiye yeme zevki vermesi de trilya cinsi zeytinlerin özelliklerinden biridir.Zeytinlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmamaktadır.Ürünlerimiz doğal ve naturaldir. Bu sebepten dolayı satın almış olduğunuz ürünlerin içerisinden almak istediğiniz miktarı aldıktan sonra teneke yada ambalajın ağzını kapatmalısınız ve hava almamalı. Mümkünse serin bir yerde ve ambalajında muhafaza etmeniz daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.

Şuan incelemekte olduğunuz ürünler orta boydur.En çok satılan ve tercih edilen boy ürünlerdendir.

Bir ege klasiği olan Edremit tipi yeşil zeytinler otomatik kırma makinalarında kırılıp naturel olarak olgunlaşıp tatlandırıldıktan sonra sofralarınıza sunulmaktadır. Yöremizde bulunan Edremit Cinsi ağaçlardan elde edilen doğal fermente yollarla tatlandırılmış olan enfez bir zeytindir. Orta boydur.Sert yapılı ve dayanıklı bir zeytin cinsidir.  

EDREMİT YEŞİL KIRMA ZEYTİN

260-290 KALİBRE 

          Not : Ambalajda 1 KG  Net Zeytin bulunmaktadır.


BU PAKET İÇERİĞİNDE 5 KG ORTA BOY SİYAH ZEYTİN VE 1 KG KIRMA YEŞİL ZEYTİN BULUNMAKTADIR.

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.