COŞAR GURME KAHVALTI PAKETİ

  • 430,00TL445,00TL
  • KDV Hariç: 430,00TL

Gurme Kahvaltılık Paket içeriği ; 5 Kg Jumbo boy Siyah Zeytin (En çok tercih edilen ürünümüz)Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.Her siyah zeytin Trilya zeytini değildir.1 Kg Çizik Edremit Cins..

Etiketler: COŞAR GURME KAHVALTI PAKETİ, DOÜ-19, KAHVALTILIKLAR

Gurme Kahvaltılık Paket içeriği ; 

5 Kg Jumbo boy Siyah Zeytin (En çok tercih edilen ürünümüz)

Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.Her siyah zeytin Trilya zeytini değildir.

1 Kg Çizik Edremit Cinsi Yeşil Zeytin 

Edremit Yöresinin Çizik Yeşil Zeytinini kendi tesislerimizde  Özel Olarak Ekşilendirerek Sızma Zeytinyağ limon İle Çeşnilendirip siz değerli müşterilerimze sunuyoruz. Çizme Olmasından Dolayı Çekirdeği Kolayca Çıkarılır Çok Etli ve Lezzetli Bir Zeytindir.

Doğal Biber Salçası (Güneşte Kurutma ) 

Bölgemize ait yerli biberlerden eski usul güneşte kurutma yöntemiyle üretilmiştir.Eskiyi özleyenler ve eskiyi hasretle anmak isteyenler için hazırladığımız biber salçaları tam ağzınıza layık.Tamamen ev yapımı ve hiçbir koruyucu katkı madde içermeyen salçalarımızın tadına bayılacaksınız.

Doğal Domates Salçası (Güneşte Kurutma ) 

Bölgemize ait yerli Domateslerden eski usul güneşte kurutma yöntemiyle üretilmiştir.Eskiyi özleyenler ve eskiyi hasretle anmak isteyenler için hazırladığımız domates salçaları tam ağzınıza layık.Tamamen ev yapımı ve hiçbir koruyucu katkı madde içermeyen salçalarımızın tadına bayılacaksınız. 

% 100 Çilek Meyvesinden yapılmış Katkısız Doğal Çilek Reçeli 

Tamamen doğal ve natural ev yapımı çilek reçellerimizle kahvaltılarınız çok daha lezzetli olacak. Taze mevsim meyvelerinden üretilen ürünlerimiz ev ortamında ve hijyenik bir şekilde üretilmektedir.Hiçbir katkı maddesi ve koruyucu içermeyen Çilek reçellerimizi denemenizi tavsiye ederiz.

1 Litre Erken Hasat Natural Sızma Doğal Zeytinyağı

Zeytinyağlarımızın tamamı kendi bahçelerimize ait ürünlerden elde edilmektedir. Sezonda itina ile hasat edilen kızıl ve siyah karışımı zeytinlerin sıkılması ile elde edilen natural sıkım sızma zeytinyağıdır.Erken hasattır. Toplanan zeytinler en geç 8 saatte zeytinyağı olarak işlenmektedir.Yemeklik birinci sınıf yağdır.Tüm yemek ve tatlılarınızda rahatlıkla kullanabilir kahvaltılarınızda banarak tüketebilirsiniz. Standart üretim sıcaklığında elde edilmiştir.

Enfes kahvaltılık Acuka 

Kahvaltıda farklılık arıyorsanız bu özel lezzete bayılacaksınız.Belirli miktarlarda domates ve biber salçalarının karışımı ile hazırlanan Acuka nın içerisine taze ceviz içi yer fıstığı baharatlar ve doğal zeytinyağı eklenmektedir.Tamamen doğal bir üründür.Hiçbir koruyucu madde içermez.Bu lezzetli ve sağlıklı üründen denemenizi tavsiye ederiz.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.