Coşar Zeytin (M) 261-290 Mega 5 Kg Gemlik Trilya Siyah Zeytin

  • 1.125,00TL
  • KDV Hariç: 1.125,00TL

Ürünlerimiz tamamen doğal ve naturel olarak fermente edilmektedir.Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Trilya cinsi siyah zeytinlerden üretilmiştir.Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.He..

Etiketler: Coşar Zeytin (M) 261-290 Mega 5 Kg Gemlik Trilya Siyah Zeytin, , gemlik zeytin, siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin satış, zeytin sipariş, online zeytin, zeytinyağı

Ürünlerimiz tamamen doğal ve naturel olarak fermente edilmektedir.Hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir. Trilya cinsi siyah zeytinlerden üretilmiştir.

Trilya cinsi zeytinlerin en belirgin ve bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli olmalarıdır.Böylece yerken zeytin etinden kolayca ayrılmakta ve kişiye yeme zevki vermektedir. Trilya zeytini dünyaca meşhur bir zeytin cinsidir.Her siyah zeytin Trilya zeytini değildir.

Ürünlerimizde her hangi bir koruyucu madde kullanılmamaktadır. Bu yüzden satın almış olduğunuz ürünün ağzının kapalı olması hava almaması gerekmektedir.Tüketmek istediğiniz miktarı bir tabağa aldıktan sonra mutlaka ağzını kapatmalısınız. Ayrıca mecbur olmadıkça ambalajında korunması ve serin bir ortamda muhafaza edilmesi daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.


Şuan incelemekte olduğunuz ürün M Boy üründür.Orta boydan biraz daha büyük bir boydadır. En çok satılan ve tercih edilen üründür.

AFİYET OLSUN 


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.