Coşar Zeytin (S) 291-320 Süper 5 Kg Gemlik Trilya Siyah Zeytin

  • 843,00TL
  • KDV Hariç: 843,00TL

 Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve kü..

Etiketler: Coşar Zeytin (S) 291-320 Süper 5 Kg Gemlik Trilya Siyah Zeytin, , gemlik zeytin, siyah zeytin, yeşil zeytin, zeytin satış, zeytin sipariş, online zeytin, zeytinyağı

 Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.


Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli oluşudur.Yerken zeytinin çekirdeğinden kolayca ayrılması ve kişiye yeme zevki vermesi de trilya cinsi zeytinlerin özelliklerinden biridir.Zeytinlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmamaktadır.Ürünlerimiz doğal ve naturaldir. Bu sebepten dolayı satın almış olduğunuz ürünlerin içerisinden almak istediğiniz miktarı aldıktan sonra teneke yada ambalajın ağzını kapatmalısınız ve hava almamalı. Mümkünse serin bir yerde ve ambalajında muhafaza etmeniz daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.


Şuan incelemekte olduğunuz ürün S ebatında  orta boy bir zeytindir.En çok satılan ve tercih edilen boy ürünlerdendir.


AFİYET OLSUN 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.