İRİ BOY 5 KG SİYAH ZEYTİN VE ÇİLEK REÇELİ

  • 950,00TL
  • KDV Hariç: 950,00TL

Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çe..

Etiketler: İRİ BOY 5 KG SİYAH ZEYTİN VE ÇİLEK REÇELİ, DOÜ-104, Reçel

Ürünlerimiz Trilya cinsi zeytinlerden üretilmektedir.Tamamen doğal ve naturel olarak hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeden üretim yapan firmamızda müşteri memnuniyetine azami önem verilmektedir.Tüm ürünlerimiz garantimiz altındadır.Kalitemizi ürünlerimize yansıtmak ve bu doğrultuda çalışmak en önemli prensiplerimizdendir.

Trilya cinsi zeytinlerin en bilinen özellikleri ince kabuklu ve küçük çekirdekli oluşudur.Yerken zeytinin çekirdeğinden kolayca ayrılması ve kişiye yeme zevki vermesi de trilya cinsi zeytinlerin özelliklerinden biridir.Zeytinlerimizde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi kullanılmamaktadır.Ürünlerimiz doğal ve naturaldir.Bu sebepten dolayı satın almış olduğunuz ürünlerin içerisinden almak istediğiniz miktarı aldıktan sonra teneke yada ambalajın ağzını kapatmalısınız ve hava almamalı.Mümkünse serin bir yerde ve ambalajında muhafaza etmeniz daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayacaktır.

Şuan incelemekte olduğunuz ürün L ebatında büyük boy bir zeytindir.Siparişle birlikte özel olarak seçilip hazırlanmaktadır.

Bu ürünle birlikte verdiğimiz Çilek Reçelimiz ev yapımı olup içerisinde hiçbir koruyucu ve katkı maddesi bulunmamaktadır. % 100 doğal ve % 100 Çilekten üretilmiştir.Enfes bir üründür.Tüm ürünlerimizde olduğu reçellerde mevsimine göre toplanıp hazırlanan taze meyvelerden elde edilmektedir.

Çilek Reçeli süzme Süzme ağırlık 400 Gr Bürüt ağırlık 550 Gr civarında gelmektedir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.