KARADUT PEKMEZİ

  • 180,00TL210,00TL
  • KDV Hariç: 180,00TL

Tamamen doğal ve organik Karadut Pekmezi demir açısından oldukça zengin bir besindir. Düzenli tüketimde birçok sağlık sorununun üzerinden gelebilmekte ve kişiye zindelik ve sağlık katmaktadır.Sabahları içilen bir tatlı kaşığı karadut pekmezi gününüzün daha iyi geçmesine katkı sağlar.Günlük koşuşturmaca ve yorgunlukla başa çıkabilmeniz için oldukça iyi bir takviyedir.Gerek çocuklarda kemik gelişimi..

Etiketler: KARADUT PEKMEZİ, DOÜ-02, Tahin / pekmez, doğal ürünler, karadut, pekmez, reçeller, reçel, bal,

Tamamen doğal ve organik Karadut Pekmezi demir açısından oldukça zengin bir besindir. Düzenli tüketimde birçok sağlık sorununun üzerinden gelebilmekte ve kişiye zindelik ve sağlık katmaktadır.Sabahları içilen bir tatlı kaşığı karadut pekmezi gününüzün daha iyi geçmesine katkı sağlar.Günlük koşuşturmaca ve yorgunlukla başa çıkabilmeniz için oldukça iyi bir takviyedir.Gerek çocuklarda kemik gelişimi için gerekse yaşlılarda daha sağlıklı ve sağlam bir vücut yapısı için düzenli olarak karadut pekmezi kullanımı tavsiye edilmektedir.

Faydaları saymakla bitmeyecek kadar çok olan karadut pekmezi ile sağlığına yatırım yapmak isteyenler için doğal Pekmezlerimiz bir tık uzağınızda..

Net Ürün Ağırlığı ( Süzme ) 800 Gr dır.


AFİYET OLSUN

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.