KOZALAK PEKMEZİ

  • 210,00TL
  • KDV Hariç: 210,00TL

Çam kozalağı pekmezinin sağlık yönünden bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle son zamanlar fazlasıyla talep görmektedir.Çam kozalağı pekmezi vücudumuz için hayati önem taşıyan vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Sigara içen kişilerde sigaranın vücuda bıraktığı hasarı onarmakla birlikte solunum yolu rahatsızlıklarına karşı oldukça etkilidir.Grip nezle öksürük balgam gibi enfeksiy..

Etiketler: KOZALAK PEKMEZİ, DOÜ-92, Tahin / pekmez, turşu, pancar tursusu, lahana tursusu, kornişon tursu, hünnap, pekmez, turşu, kuşburnu, bal, ıhlamur, reçel, kozalak pekmezi, üzüm pekmezi, erişte, tarhana

Çam kozalağı pekmezinin sağlık yönünden bir çok faydası bulunmaktadır. Özellikle son zamanlar fazlasıyla talep görmektedir.Çam kozalağı pekmezi vücudumuz için hayati önem taşıyan vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Sigara içen kişilerde sigaranın vücuda bıraktığı hasarı onarmakla birlikte solunum yolu rahatsızlıklarına karşı oldukça etkilidir.Grip nezle öksürük balgam gibi enfeksiyonlara karşı bağışıklık sistemini destekler.


NET ÜRÜN AĞIRLIĞI ( SÜZME ) 650 GR DIR.


Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.